DiscBirdie OÜ pakub kõike disc golfi juurde käivat alustades raja ehitusest kuni varustuse müügini välja

Discbirdie OÜ tegeleb disc-golfi parkide kujundamise ja ehitamisega. Pakume terviklahendust, mis tähendab seda, et ehitame disc-golfi pargi alates raja disainimisest kuni avavõistluse korraldamiseni. Samas pakume ka osalist teenust, mis hõlmab näiteks vajaliku inventari, rajadisaini kui ka vajaliku know-howd. Raja kujundamisel teeme koostööd ka teiste selle ala spetsialistidega, et saada parim tulemus.

Parkide rajamisel kasutame Eestis väljaarendatud ning toodetavaid “BirdieCatcher” korve, mis omavad tootja  vastavussertifikaati  PDGA  kõrgema “Championship” taseme nõuetele. Korvid on kuumtsingitud ning pulbervärvitud, mis tagab kvaliteedi ning vastupidavuse ka karmides ilmastikuoludes. Korvi ülemise ääre värvitooni saab iga tellija valida vastavalt soovile. Korve on võimalik soetada nii püsivaks ……..

Loe edasi!
rajakaardid_18

Kui otsid tegevust, millega sisustada oma üritusel (firma suvepäevad, suguvõsa kokkutulek jne) põnevalt aega, siis see võib olla just disc golf.

Disc golf sobib eri vanus ja erineva füüsisega inimestele. Inimesed, kes on disc golfi mänginud teavad, kui põnev ja hasarti tekitav mäng see on.

Teie üritusele toome kogu vajaliku: korvid, kettad ja muu . Seame üles raja ja anname esmase koolituse. Saab mängida klassikalist disc golfi ja selle igasugu huvitavaid variatsioone. Paneme välja ka auhinnad (lastele omad ja täiskasvanutele omad).

Võta ühendust!