Discbirdie OÜ tegeleb disc-golfi parkide kujundamise ja ehitamisega. Pakume terviklahendust, mis tähendab seda, et ehitame disc-golfi pargi alates raja disainimisest kuni avavõistluse korraldamiseni. Samas pakume ka osalist teenust, mis hõlmab näiteks vajaliku inventari, rajadisaini kui ka vajaliku know-howd. Raja kujundamisel teeme koostööd ka teiste selle ala spetsialistidega, et saada parim tulemus.

Parkide rajamisel kasutame Eestis väljaarendatud ning toodetavaid “BirdieCatcher” korve, mis omavad tootja  vastavussertifikaati  PDGA  kõrgema “Championship” taseme nõuetele. Korvid on kuumtsingitud ning pulbervärvitud, mis tagab kvaliteedi ning vastupidavuse ka karmides ilmastikuoludes. Korvi ülemise ääre värvitooni saab iga tellija valida vastavalt soovile. Korve on võimalik soetada nii püsivaks paigalduseks (hülsiga maasse betoneeritavaid) kui ka teisaldatavaks (eemaldatava jalaga).

Iga disc-golfi rada algab väljaviskeala ehk tiialaga.  Miinimum tiiala mõõdud on 122x244cm, aga suuremad mõõtmed on lubatud ja alati mängijate poolt alati teretulnud. Tiiala peaks olema võimalikult loodis maapinnaga ning langus või tõus ei tohiks olla suurem, kui 30cm 3,5 meetri kohta. Tiiala servad ei tohiks olla järsud, vaid lauged. Isegi 5cm järsk langus tiiala lõpus võib põhjustada suuri vigastusi, kuna mängija keskendub rohkem viskele, kui sellele kuhu ta parasjagu astub. Sellepärast tuleb teha kõik võimalik, et tagada mängija turvalisus.

Meie pakume:
1) Kunstmurukattega tiialasid. Kunstmurukate on vastupidav ning jätab Teie disc-golfi rajale loodusliku ning kauni väljanägemise.
2) Betoonist tiialasi, mis nõuavad vähem hooldust, on pikema elueaga ja hea haarduvusega. Mängijate poolt enim hinnatud.
3) Tänavakivist tiialalad. Võimalik on sisse laduda raja numbreid tiialasse, mis annab väikese lisaväärtuse teie discgolfi rajale.
4) Puidu multšiga tiiala, väga looduslik väljanägemine
5) Lihtsalt viskepakuga tähistatud tiiala.

Iga viskeala kõrvale paigaldame informatiivse märgise kus toome välja raja info, kauguse, suuna ning optimaalse visete arvu. Märgis prinditakse ilmastikukindlale materjalile, mis tagab selle pikaajalise säilimise. Märgis kinnitatakse u 1m kõrgusele alusele, rajast piisavale kaugusele, et tagada
mängijatele ohutus ja mugavus.

Rajakaart on iga disc-golfi pargi visiitkaart, kus on kirjas kogu info, mis on raja läbimisel vajalik. Nagu ka rajamärgised on rajakaart prinditud ilmastikukindlale ja kvaliteetsele materjalile ning kujundatud oma ala ekspertide poolt. Rajakaardi suurus on tavapäraselt 200x100mm.

pildid: http://www.innovaeurope.com/files/innova/park/discgolfpark_tuotekuvat_teepad.jpg
http://www.dgcoursereview.com/course_pics/243/7cbfa473.jpg